Turistika Klapy 2013 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Pondelok, 18 November 2013 22:14

Na potulkách po horách....
...alebo ako Turistický štvorček Klapy navštívil
Smile

Klapy

V sobotu 16.11.2013 zorganizoval Turistický štvorček výstup na Klapy. Hoci počasie bolo chladnejšie, Slnko sa na nás usmievalo celý deň.
Turistiku sme zahájili presunom z Považskej Bystrice na Považský hrad, kde sme si plnými dúškami užili krajinu pod nami - ako na dlani.
Z Považského hradu sme sa ťahali smerom na Klapy, ktoré sme zdolali niečo popoludní. Na Klapoch sme zároveň stretli väčšiu skupinku nadšených turistov z Považskej Bystrice, s ktorými sme si vymenili pár priateľských slov a pobrali sme sa ďalej. Po ceste do Nimnice sme stretli viacero ďalších peších, nejakých koníkov a to všetko pozorujúc nádhernú, meniacu sa krajinu okolo nás. Keďže sme sa neponáhľali, v závere túry sme museli trochu pridať do kroku, aby sme stihli vlak naspäť do Žiliny, ktorý nás mal vyzdvihnúť v Nosiciach, kde sa nachádza aj zaujímavá súčasť Vážskej kaskády - Vodná nádrž Nosice. Za romantického západu Slnka sme sa vydali smer Žilina, do najbližšej reštaurácie na večeru, ktorú sme si po našom výkone určite zaslúžili Smile
Turistický štvorček sa teší na ďalšiu turistickú akciu.
Paťa


Posledná úprava Nedeľa, 19 Január 2014 18:52
 
 

Partneri

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok